Thursday, April 24, 2014

کدوپلو



 امان از این چی بپزمها ... امروز از اون روزا بود که هی با خودم میگفتم چی بپزم ، چند تا هم کدو تا یخچال داشتم و به ذهنم رسید که کدوپلو درست کنم .

Tuesday, April 22, 2014

غذای روح - پرنسس پابرهنه


  اگر علاقه مند به خوندن داستانهای کوتاه هستین ، این کتاب انتخاب خوبیه . هر چند چاپ جدیدش نمیدونم هست یا نه ، این کتابی که در اختیار من بود چاپ سوم سال 1391 هست .

Monday, April 21, 2014

آش آبغوره شیراز



 سلام به روی ماهتون ، بعد از تاخیر سه هفته ای در خدمتتون هستم ، ایران بودم و جاتون خالی بهار و هوای بهاری و یه روز سرد و ابری و بارونی ، یه روز گرم و سوزان ، مثل دعوای زن و شوهر :)))))

Thursday, April 3, 2014

Thursday, March 27, 2014

سفره هفت سین - 1393


عاشق این فرشته هستم ، کلی بهم انرژی میده و همش چهره شهرزاد دوست داشتنی میاد نظرم
مرسی شهرزاد نازنینم :*
 و بالاخره طلسم شکست و من اومدم ....

Sunday, March 16, 2014

شیرینی بادامی مربائی




  یه شیرینی نوروزی براتون آوردم که مطمئنن امسال یکی از شیرینهای نوروز ما خواهد بود .

Thursday, March 13, 2014

ترحلوای تبریزی



 امروز آخرین پنج شنبه سال 1392 هست و از دنیا رفتگان چشم انتظار .

Monday, March 10, 2014

میرزاقاسمی کدو



 این خوراک خوشمزه ، از خورشهای شمالیهای عزیزمون هست که از دوست نازنینم مریم جان یاد گرفتم .

Wednesday, March 5, 2014

شیرینی شکلاتی



 این شیرینیها مثل تخمه می مونه ، کافیه یه دونه بخورین ، دیگه تا تهش میرین ، از بس که نرم و لطیفه، میگین نه ، امتحانش ضرری نداره .

Sunday, March 2, 2014

بادمجان ورقه ای


  خیلی فکر کردم اسم این غذای خوشمزه رو چی بذارم ، دیدم از همه چی بهتر بادمجون ورقه ای هست ، البته به صورت مدرنش .